بزرگترین و مجهز ترین تولید کننده خوراک دام ، طیور و آبزیان در کشور

شرکت تعاونی تولیدی 21 بیضاء

تاریخچه

شرکت تعاونی 21 بیضاء با هدف ارتقاء و به روز رسانی صنعت دامپروری کشور به منظور تولید کنسانتره پلت دامی فعالیت خود را از سال          در استان فارس ، شهرستان سپیدان ، منطقه بیضاء آغاز نموده است.

شرکت بیضاء با اعتقاد به این امر که برخورداری از رضایتمندی مشتریان ، تنوع سبد محصولات ، کیفیت بهینه محصول ، حفظ قوانین محیط زیست و رعایت اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای و ایمنی غذایی مصرف کننده نهایی باید سرلوحه یک تولید ناب قرار گیرد در سال        توانست با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و نیروی متخصص ، خط تولید خوراک کامل طیور را نیز راه اندازی نماید .

یکی از افتخارات این شرکت تأسیس آزمایشگاه پیشرفته کنترل کیفی کارخانه در سال         می باشد . با راه اندازی این آزمایشگاه کلیه مراحل تولید محصولات ، از زمان ورود مواد اولیه ، حین تولید و محصول نهایی ، تحت نظارت و کنترل کیفیت قرار می گیرد .

هم اکنون میزان تولید کنسانتره خوراک دام و طیور با فن آوری پلت در کارخانه به ظرفیت یکصد هزار تن در سال رسیده است که این میزان تولید در سطح کشور به عنوان یکی از افتخارات شرکت محسوب می گردد .

در سال 1384 شرکت تعاونی تولیدی 21 بیضاء اقدام به تولید آزمایشی خوراک ماهی قزل آلا به شکل پلت برای مزرعه تحقیقاتی خود نمود و سپس در سال 1386 در قالب طرح توسعه ، فاز دوم خود را در زمینه تولید خوراک آبزیان با استفاده از آخرین تکنولوزی روز دنیا به نام extrusion با همکاری مشاورین اروپایی طراحی و در سالن جدید احداث و در سال 88 راه اندازی نمود . در حال حاضر ظرفیت تولید خوراک آبزیان با فن آوری پیشرفته اکستروژن بالغ بر 50 هزار تن در سال است .

شرکت تعاونی تولیدی 21 بیضاء در راستای بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی و انجام تحقیقات لازم نسبت به راه اندازی چندین مزرعه نمونه تحقیقاتی اقدام کرده است که از آن جمله می توان به مزرعه تحقیقاتی پرورشی گاو شیری به ظرفیت 100 راس ، مزرعه تحقیقاتی پرورشی جوجه گوشتی با ظرفیت 20 هزار قطعه و مزرعه تحقیقاتی پرورشی ماهی قزل آلا به ظرفیت 300 تن اشاره نمود .

هم اکنون محصولات این شرکت به اقصی نقاط کشور پهناور ایران از گواتر تا بازرگان و از سرخس تا خرمشهر توزیع می گردد همچنین کیفیت محصولات تولیدی شرکت به گونه ای است که توانسته نظر مشتریان خارجی را جلب نماید و این محصولات به کشورهای مختلف جهان صادر می گردد .

رسالت :

چشم انداز :

سخن مدیرعامل :