تاریخچه

شرکت 21 بیضاء با هدف ارتقاء و به روز رسانی صنعت دامپروری کشور به منظور تولید کنسانتره پلت دامی فعالیت خود را از سال 1381 در استان فارس ، شهرستان سپیدان ، منطقه بیضاء آغاز نموده است. شرکت بیضاء در جهت کسب رضایتمندی مشتریان ، تنوع سبد محصولات ، کیفیت بهینه محصول ، حفظ قوانین محیط زیست و رعایت اصول ایمنی و بهداشتی سرلوحه‌ خود را یک تولید ناب قرار داد و توانست در این راه با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و نیروی متخصص ، خط تولید خوراک کامل طیور را نیز راه اندازی نماید .

یکی از افتخارات این شرکت تأسیس آزمایشگاه پیشرفته کنترل کیفی کارخانه در سال 1382 بود، که با شروع به کاراین آزمایشگاه کلیه مراحل تولید محصولات ، از زمان ورود مواد اولیه ، حین تولید و محصول نهایی ، تحت نظارت و کنترل کیفیت قرار گرفت .

در سال 1384 شرکت تولیدی 21 بیضاء اقدام به تولید آزمایشی خوراک ماهی قزل آلا به شکل پلت برای مزرعه تحقیقاتی خود نمود و سپس در سال 1386 در قالب طرح توسعه ، فاز دوم خود را در زمینه تولید خوراک آبزیان با استفاده از آخرین تکنولوزی روز دنیا به نام extrusion با همکاری مشاورین اروپایی طراحی و در سالن جدید احداث و در سال 88 راه اندازی نمود . در حال حاضر ظرفیت تولید خوراک آبزیان با فن آوری پیشرفته اکستروژن بالغ بر 50 هزار تن در سال است .

شرکت تولیدی 21 بیضاء در راستای بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی و انجام تحقیقات لازم نسبت به راه اندازی چندین مزرعه نمونه تحقیقاتی اقدام کرده است که از آن جمله می توان به مزرعه تحقیقاتی پرورشی گاو شیری به ظرفیت 100 راس ، مزرعه تحقیقاتی پرورشی جوجه گوشتی با ظرفیت 20 هزار قطعه و مزرعه تحقیقاتی پرورشی ماهی قزل آلا به ظرفیت 300 تن اشاره نمود .

هم اکنون محصولات این شرکت به اقصی نقاط کشور پهناور ایران از گواتر تا بازرگان و از سرخس تا خرمشهر توزیع می گردد همچنین کیفیت محصولات تولیدی شرکت به گونه ای است که توانسته نظر مشتریان خارجی را جلب نماید و این محصولات به کشورهای مختلف جهان صادر می گردد .